Kierunek Lekarski

Kierunek lekarki jest utożsamiany jako sukces młodego maturzysty, postrzegany jako jeden z najambitniejszych i najtrudniejszych wyborów studiów. Wymagania w postaci wysokiego wyniku matury z rozszerzonych przedmiotów: chemii, biologii oraz w przypadku niektórych uczelni matematyki (dla studiów w Polsce), czy pozytywnego wyniku egzaminu wstępnego dla uczelni w Słowacji i Czechach są ogromną barierą.

Tu rozpoczyna się misja agencji 5tudy.pl. Wiemy jak bardzo zależy Tobie na tych studiach, chcemy ofiarować emocje, które towarzyszą pierwszemu założeniu białego fartucha, czy stetoskopu, a potem kolejnym etapom kształcenia lekarza, stomatologa, farmaceuty czy weterynarza, bo to nim właśnie się staniesz.

W studiach medycznych najtrudniejszym egzaminem jest egzamin wstępny. Podjęcie tego pierwszego kroku, prawdopodobnie skończy się sukcesem i otrzymaniem wymarzonego tytułu lekarza.

Zachęcamy Cię do podjęcia studiów w języku angielskim na uczelniach w Czechach i na Słowacji, nie bój się, poprowadzimy Cię przez cały proces rekrutacji.

Dyplom, który uzyskasz, wiedza, oraz znajomość języków obcych sprawi, że poczujesz się obywatelem świata, oraz lekarzem przed którym nie ma granic.

Cały świat będzie Twój.

Podejmij ten krok.

Dawid i Filip
Zespół 5tudy.pl