Bratysława

Farmacja

Pomoc pośrednika wielu europejskich uczelni medycznych w rozpoczęciu studiowania na kierunku farmacja w Bratysławie.

Bratysława

Bratysława

Bratysława

Bratysława stolica oraz największe miasto Słowacji pod względem liczby mieszkańców (432 801 mieszkańców) i powierzchni (367,9 km²). Jest jedyną stolicą na świecie, która graniczy z dwoma państwami, tj. na południu z Węgrami, a na zachodzie z Austrią.

Bratysława jest siedzibą najwyższych władz państwowych i kraju bratysławskiego, a także centralnym ośrodkiem metropolitalnym aglomeracji bratysławsko-trnawskiej i aglomeracji bratysławsko-trnawsko-nitrzańskiej.

Stanowi ona również centrum życia kulturalnego, społecznego, gospodarczego i politycznego. Skupia w sobie liczne placówki o znaczeniu i statusie narodowym oraz międzynarodowym.

Uczelnia

Uniwersytet

Uniwersytet

Głównym priorytetem Wydziału Lekarskiego w Bratysławie Uniwersytetu Comeniusa w Bratysławie jest kształcenie przyszłych lekarzy, którzy rozumieją swój zawód jako misję. Dlatego Wydział Lekarski w Bratysławie jest zaangażowany nie tylko jako baza dydaktyczna zapewniająca wysokiej jakości wiedzę, ale także jako instytucja kształtująca charakter ich absolwentów.

Ponadto Wydział Lekarski w Bratysławie jest bazą dla badań, które powstają na uczelni i przyczynia się do tworzenia relacji badawczych między studentami i wykładowcami. Podejście to pomaga w zastosowaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej w codziennej praktyce medycznej, która jakością powinna znacznie przewyższać średnią krajową, a w niektórych przypadkach również europejską.

Bratysława, uniwersytet

Egzamin wstępny

Egzamin wstępny składa się z 100 pytań testowych (50 z biologii i 50 z chemii). Pytania odpowiadają poziomem wiedzy naszej polskiej maturze. Na egzaminie pojawiają się tylko i wyłącznie pytania z puli pytań którą mogą państwo u nas zakupić. Dzięki temu kandydaci są w stanie przygotować się do egzaminu i napisać go bez problemów na poziomie 90%-100%. W puli pytań znajduje się 1153 pytań (566 z biologii i 587 z chemii).

Uczelnia wychodzi na przeciw studentom z całego świata. Istnieje możliwość zdawania egzaminu online lub na miejscu. Termin egzaminu jak i forma zostanie ustalona dla każdego kandydata indywidualnie. Prosimy o kontakt najpóźniej do 31 lipca.

Aby zapisać kandydata na egzamin wstępny musimy otrzymać dokumenty na adres
Aleja 1000-lecia 65
34-400 Nowy Targ
Filip Rzepecki
Najpóźniej do daty wpisanej powyżej obok daty egzaminu.

Dokumenty

Podpisany wniosek – wypełnienie tego wniosku odbywa się drogą elektroniczną na koniec wniosek ten musi zostać wydrukowany i podpisany. Procedura nie jest zbyt przyjemna ani łatwa do przejścia… Jeśli będziecie mieli problem z AIS’em zadzwońcie do mnie a ja za was wypełnię wniosek.

– Akt urodzenia // oryginał lub kopia notarialna

– Świadectwo ukończenia szkoły średniej (Świadectwo szkolne z ostatniej klasy – to z ocenami z każdego przedmiotu) // oryginał

– Świadectwo maturalne // oryginał

– CV w języku angielskim

– Wydrukowany skan dowodu lub paszportu

– 3 zdjęcia paszportowe

– Zaświadczenie lekarskie – potwierdzające możliwość studiowania oraz pracy w zawodzie

– Kartka z twoim imieniem i nazwiskiem, adresem email oraz numerem telefonu

Wykonujemy również tłumaczenia przysięgłe dla naszych kandydatów. Koszt takiego tłumaczenia to 450 zł za cały komplet dokumentów

Opłaty

Opłata za cały rok akademicki to 7.500 euro płatne w jednej racie

Opłata rekrutacyjna – 50 euro. Jest to kwota która musimy wpłacić zapisując każdego kandydata na egzamin wstępny.

Pula pytań na egzamin wstępny – 45,50 euro

Za naszą pracę nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami Uniwersytetu Komenského w Polsce.

Dane do wpłaty opłaty egzaminacyjnej
Alior Bank
Swift/BIC : ALBPPLPW
nr konta IBAN (rachunek w EURO): PL 90 2490 0005 0000 4001 0019 0788
Aleja 1000 lecia 65
34-400 Nowy Targ
Filip Rzepecki
Tytuł przelewu: „imię i nazwisko kandydata – egzamin farmacja” (bez żadnych dopisków, adnotacji etc.)

 

Dyplom uczelni

Dyplom uczelni jest uznawany w całej Unii Europejskiej bez konieczności nostryfikacji.

Z naszej strony mogą Państwo liczyć na szybka i sprawna obsługę administracyjna związaną z rekrutacją kandydatów na studia medyczne (świadczymy swoja usługi od 2011 roku, z naszej pomocy skorzystało już ponad 500 kandydatów), pomocą w znalezieniu mieszkania oraz sprawdzeniu umowy wynajmu, stałym kontaktem w razie jakichkolwiek problemów w czasie studiowania.